Українські Школярі Перемогли У Технологічному Хакатоні Teenagers In Ai
Wednesday, January 31st, 2024Хакатон – інноваційна форма організації освітнього процесу, що сприяє пошуку нових методів роботи, активізує ефективну комунікацію між учнями, дозволяє розширювати коло партнерських зав’язків у реалізації заданих проєктів. Сьогодні у школах проводять конференції, круглі столи, семінари, але немає заходів, які б допомагали учням знаходити практичні розв’язання конкретних проблем, вибудовувати стратегії. Проєкт “Mediengeist” є складовою частиною комплексного пакету заходів, на які Міністерство закордонних справ Німеччини виділяє кошти з додаткового бюджету на 2024 рік, щоб пом’якшити наслідки загарбницької війни Росії проти qa hackathon України. Якщо у вас є ідея проєкту з протидії дезінформації, але ще немає попереднього досвіду в роботі з цією темою, ви також можете подаватися. Якщо ви попередньо працювали з темою, це буде плюсом. На завершальному етапі хакатону проєкти-переможці розроблять план розвитку та втілюватимуть його разом з менторами.
Кпішники Перемогли В Хакатоні Зі Штучного Інтелекту
Україна візьме участь у Європейському оборонному хакатоні, який відбудеться червня у межах Фестивалю майбутнього в Мюнхені. Участь у заході візьмуть представники/ці Фонду Східна Європа, Інтерньюз-Україна, проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні», Кабінету Міністрів України, органів місцевого самоврядування. А також — кращі тренери/ки та фахівці/чині із громадського активізму та комунікацій, ментори/ки та самі учасники/ці АГА2021. Lazarev.agency — одна із найбільших Product Design агенцій України. Працюємо на ринках США, Європи та України переважно з Web3, SaaS, та FinTech. Найважливіше – чітко визначити цілі і зрозуміти, що повинен дати хакатон компанії.
Україна Візьме Участь У Європейському Оборонному Хакатоні В Мюнхені
Окрім цього, представники українських та іноземних інвестиційних фондів розповіли про свій досвід інвестування в українську defense tech-індустрію. Команда Родовід створили освітній неформальний простір для учнів та педагогів, де відбувається багато різних заходів. Укомплектували приміщення інтерактивною панеллю за кошти громади, знайшли партнерів і придбали кольоровий принтер. Зареєстрували ГО «Центр інновацій та спільно дії «Крок», проводять активності для педагогів України, організували онлайн-конкурс «Найкращих оратор в стилі «печа-куча» для учнів 7-11 класів та продовжують розвивати свій освітній простір.
Рнбо Залучає Кіберфахівців За Допомогою Онлайн-хакатону
Захід відбудеться завдяки зусиллям Інституту Штучного Інтелекту та Робототехніки Національного університету “Одеська політехніка” та Odesa IT Family, за підтримки генерального спонсора Akkerman. Академія громадського активізму реалізується Фондом Східна Європа та Інтерньюз-Україна за підтримки проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні». Також на ФБ-сторінках Інтерньюз-Україна, Фонду Східна Європа та проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні» буде доступна відеотрансляція події. Тренінгова складова Хакатону дозволить отримати корисні знання та навички із заповнення грантових заявок, організації регіональних ініціатив, комунікаційної складової та розвитку лідерського потенціалу.
Окрім планшетів Apple у якості нагороди від організаторів, переможці отримають запрошення на серію воркшопів AI4Good Incubator та безоплатний доступ до ШІ-курсів для роботи із зображеннями Image Pathway. Навіть разовий донат в 30 грн чи підписка на $1 допоможе нам працювати і розвиватися далі. Спонсоруй незалежне мілітарне медіа – отримуй достовірну інфу.
Окрім цього допоможемо побудувати життєздатну бізнес-модель, навчимо пітчити рішення та познайомимо вас з технологічними компаніями, які готові купувати інноваційні hardware-рішення. Але ви маєте делегувати одну людину для участі в хакатоні. Залученість у проєкт передбачає безпосередню участь в усіх елементах програми хакатону 26 жовтня 2024 року. Тож ви цілком можете поєднати участь та підготовку до нього зі своєю основною зайнятістю. Потім команди надають чорновий варіант проектів на розгляд експертам до 14 квітня.
Учаснки першого оборонного хакатону IDI Camp працювали над іноваційними розробками, які допоможуть Збройним силам України здобути технологічну перевагу над ворогом. В Україні жовтня відбудеться Національний оборонний хакатон 2022, який об’єднає найкращих спеціалістів з кібербезпеки та протидії дезінформації, провідних експертів у сфері IT приватного та державних секторів. У Міністерстві оборони визначили 12 переможців першого хакатону «Наступ машин» для вдосконалення безпілотних платформ на фронті, призовий фонд становить one hundred twenty тис. Прокачайте знання та вміння з командою Ethereum Ukraine. Новачки отримають базу в сфері web3 та децентралізованих фінансів (DeFi), а фахівці підсилять свій досвід у створенні продуктів на основі блокчейн-технологій.
Synebo – це міжнародна IT-компанія, яка кастомізує Salesforce. Synebo обʼєднує близько 200 фахівців та має офіси в Одесі й Вроцлаві.Компанія регулярно проводить безкоштовні курси для тих, хто прагне потрапити в ІТ та працювати з передовими технологіями Salesforce. Для своєї команди Synebo щотижня організовує розважальні й освітні заходи. Надає працівникам страхування та бюджет на обіди, ментальне здоровʼя та освіту.Окрім цього, Synebo щомісяця займається благодійністю. Серед основних напрямків допомоги – підтримка волонтерів, дітей, літніх людей та тварин у притулках й заказниках. Coca-Cola HBC Ukraine, Armenia, Moldova – це родина, яка налічує більше 2 тисяч кокакольних сердець.
NASA Space Apps Challenge — це міжнародний хакатон, який щороку проходить під егідою NASA. Тисячі ентузіастів з усього світу об’єднуються в команди й протягом 48 годин створюють власний проєкт. «Штучний інтелект у Мрії» — 16 грудня відбувся хакатон у НаУКМА. 60 учасників у складі 17 команд працювали цілий день. Міністерство оборони оборони України провело перший хакатон «Наступ машин», що об’єднав понад 450 розробників, інженерів та винахідників, які створюють новаторські рішення для розв’язання різноманітних військових завдань. Кожен із 12 переможців першого хакатону Міністерства оборони України «Наступ машин» отримав по 10 тисяч доларів – призовий фонд забезпечили D3 Venture Capital Firm та Kyiv School of Economics для доопрацювання розробок.
- Хакатон – інноваційна форма організації освітнього процесу, що сприяє пошуку нових методів роботи, активізує ефективну комунікацію між учнями, дозволяє розширювати коло партнерських зав’язків у реалізації заданих проєктів.
- Потім команди надають чорновий варіант проектів на розгляд експертам до 14 квітня.
- Проєкт викликав зацікавлення й отримав схвалення професійного журі.
- Укомплектували приміщення інтерактивною панеллю за кошти громади, знайшли партнерів і придбали кольоровий принтер.
- NASA Space Apps Challenge — це міжнародний хакатон, який щороку проходить під егідою NASA.
Кінцевий проект розробляється під час проведення Хакатону 20 квітня, використовуючи допомогу наукових консультантів. Потім відбувається презентація проектів, найкращий проект буде реалізований ГО “Освіта змін”. Реалізація конкретного права людини повинна розпочинатися саме зі знання та розуміння цього права та можливостей його реалізації суб’єктом права, тим, кому воно належить. А отже, ваше право на вищу освіту тільки тоді буде реалізовано успішно, якщо ви будете знайти як його реалізувати. Саме донесення до широкого загалу змісту даного права, конкретних його проявів, особливостей його гарантування та захисту і є основним завданням “Освітнього хакатону “Права та можливості студентів в НТУУ “КПІ ім.
У жовтні 2024 року планують запустити навчання для публічних службовців на комерційній основі. Всі команди, що відповіли на запитання анкети, не припинили працювати над проєктами та намагаються брати участь в інших конкурсах та грантах. «У фіналі українські підлітки змагалися з командами з Британії, Туреччини, Казахстану й Таїланду. Переможцями стали школярі з Політехнічного ліцею КПІ імені І. Це застосунок на базі ШІ, який допомагає вивчати та озвучувати жестову мову», – йдеться в повідомленні. На хакатоні учасники зможуть познайомитися з колегами, що роблять український інформаційний простір безпечнішим місцем, напрацювати разом ідеї майбутніх проєктів з протидії дезінформації та представити їх на пітчингу перед журі та експертами.
Багато хто з тих, хто вперше подався на грантовий конкурс і не виграв відчувають розчарування та відсутність бажання навіть думати про майбутню участь у схожих проєктах. Якщо ж подивитися на речі тверезо, в будь-якому змаганні, — чи то спортивному, чи то змаганні ідей, — тих, хто програв, завжди більше, ніж тих, хто виграв. Невже це значить, що судді/правила погані, або всі учасники, крім переможців, негідні? Хіба спортсмени, що роками тренуються задля досягнення результатів, залишають спорт після одного невдалого старту? Вони продовжують тренуватися та прагнути до нових висот. А що ж відбувається з проєктами та командами, які брали участь у грантовому конкурсі, але не виграли?
Ми звернулися з цим запитанням до учасників та учасниць нашого Хакатону соціальних інновацій HALLI 2.zero. — просто попросили всіх, хто має бажання заповнити коротку анкету. Нам було цікаво, чи продовжують команди роботу над проєктами, як змінився склад команд і чи готові вони брати участь в наступних хакатонах. Хакатони, гранти, ідеатони, конкурси проєктів — щодня в соціальних мережах та медіа можна побачити оголошення чи звіти про черговий заклик до участі і можливість отримати кошти на свій проєкт. Частина громадянського суспільства активно пише заявки, бере участь в конкурсах, а інші люди, громади та організації вважають, що це не має сенсу, не вартує витраченого часу, «лотерея», або взагалі «для своїх».
У четвертий день хакатону учасники з прототипами високого ступеня готовності змогли протестувати рішення на полігоні. В Україні відбувся хакатон Precision, покликаний створити технологічні рішення, що допоможуть Силам безпеки і оборони виконувати операції з підвищеною точністю. Усе розпочалося з ініціативи студентської ради факультету електроніки FEL Famsly організувати змагання студентів, націлене на поліпшення благоустрою території університету і приурочене до 125-річчя КПІ ім. Представники компанії Palantir, світового лідера в галузі military-tech, приїдуть до Києва, щоб увійти до складу журі Drone Hackathon. Новий хакатон «Наступ машин», співорганізатором якого є Міністерство оборони України, відбудеться в травні.